Viestintä- ja markkinointi

    Tiimi

    Reetta Miettinen

    Markkinointi- ja viestintäjohtaja
    reetta.miettinen@wsoy.fi
    040 8344 340

    Jaakko Mikkola

    Brand Manager
    jaakko.mikkola@wsoy.fi
    044 5844 655

    Kotimainen kauno- ja tietokirjallisuus

    Marjut Määttä

    Brand Manager
    marjut.maatta@wsoy.fi
    050 3103 007

    Johanna Harkkila

    Viestintäpäällikkö
    johanna.harkkila@tammi.fi
    041 4497 274

    Ina Westman

    Viestintäpäällikkö
    ina.westman@wsoy.fi
    040 5544 543

    Mari Nieminen

    Viestintäpäällikkö
    mari.nieminen@wsoy.fi
    050 5480 709

    Vaikuttajat

    Kaisa Hyväri

    Senior Brand Manager
    kaisa.hyvari@wsoy.fi
    040 5315 391

    Sami Ravattinen

    Tapahtumatuottaja
    sami.ravattinen@wsoy.fi
    040 8367832

    Hanna-Riikka Summanen

    Markkinointisuunnittelija
    hanna-riikka.summanen@wsoy.fi
    040 7380 766

    Noora Norros

    Sosiaalisen median tuottaja
    noora.norros@wsoy.fi
    050 4732343

    Hanna Ylätalo

    Asiakasmarkkinointipäällikkö
    hanna.ylatalo@wsoy.fi
    040 7768 548

    Petra Minn

    Asiakasmarkkinointipäällikkö
    Petra.Minn@wsoy.fi
    044 564 9669

    Venla Tyynelä

    Markkinointi- ja viestintäassistentti
    venla.tyynela@wsoy.fi
    050 3415 101

    Timo Taussi

    Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
    timo.taussi@tammi.fi
    041 511 0302